< návrat zpět

      

Využíjte možnosti rezervace prostřednictvím tohoto formuláře a nebo telefonicky na čísle 737 454 773,732 969 223. Těšíme se

 

Oddělení textu ...

Nová služba: Rezervace s upřednostňujícím servisem

Vážení hosté, doporučujeme využít naší nově poskytované služby ve formě rezervace s upřednostňujícím servisem. Protože v naší restauraci se někdy stane, že přijde velké množství hostů v jednom krátkém časovém okamžiku, může se někdy tím prodloužit čekací doba na přípravu jídla. Z tohoto důvodu jsme připravili rezervace stolů s upřednostněným servisem, kde host, který má takto reservovaný stůl, tak jeho jídla jsou zařazena dopředu při přípravě. Chceme tímto zkvalitnit naše služby pro Vás na vyšší úroveň, abyste byli opravdu spokojeni. Služba je bezplatná. Uskutečníte pouze rezervaci stolu a v ní upozorníte, že této služby chcete využít. Rezervaci můžete provést buď elektronicky pomocí tohoto formuláře, nebo telefonicky na čísle: 737 454 773,732 969 223.

 

Oddělení textu ...

 

Hukvaldská restaurace Leoše Janáčka

Hukvaldská restaurace Leoše Janáčka byla vždy hojně navštěvovaným místem. Bylo místem setkání pro každého a pro všechny. Nyní tato tradice pokračuje ...

Až budete znaveni toulkami po Hukvaldech, srdečně Vás zveme do nově otevřené Hukvaldské Restaurace Leoše Janáčka pod hradem, která byla vždy hojně vyhledávaným místem k posezení. Nyní tato tradice pokračuje…

I po 150 letech si uchovala nezapomenutelnou atmosféru i proto, že zde sedával známý hudební skladatel Leoš Janáček, kde měl zde svůj oblíbený stůl.

Už nemusíte hledat to správné místo pro posezení s přáteli, romantickou večeři či oslavu a využijte možnost uspořádat svatbu, rodinnou oslavu nebo večírek v nově zrekonstruovaném sálu naší restaurace a užít si tak příjemné atmosféry a skvěle připraveného tradičního českého menu.

Těšíme se na Vás a doufáme, že s námi prožijete krásné chvíle …

Tradiční česká a lašská kuchyně je v naší restauraci vždy důležitým prvkem. Naše jídla mají něco navíc, nebo jim spíš něco chybí – vtíravá chuť průmyslových dochucovadel, která jsou v naší restauraci přísně zakázána. Všechna jídla co opouštějící naši kuchyni jsou výhradně domácí výroby a odrážejí tak naši filozofii zaměřující se na maximální kvalitu.

To stejné se může říci o nápojích. Nenajdete u nás ani nápojové výrobky tuctového charakteru na bázi vody cukru a potravinářských barviv s kysličníkem, ale naopak vás rádi pohostíme například džbánkem některého dobrého za studena lisovaného ovocného moštu, ve kterém nejsou přidávané žádné chemické látky.

Hukvaldská restaurace Leoše Janáčka je dalším kořením do regionálního světa kulinářství.

Těšíme se na Vás!

 


Svatomartínská Husa

Svatomartínská Husa